• ALEXANDER Gorący ziemniak Junior gra planszowa 4+

Symbol: KX4856
53.23
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 17.22
Paczkomaty InPost 17.22
Kurier InPost 17.84
Kurier InPost Pobranie 22.84
Dostępność 100 szt.
Zostaw telefon

Alexander Gorący Ziemniak Junior

Przezabawna gra rodzinna, sprawdzająca refleks. Myśl, kojarz, rzucaj i pozbądź się Gorącego Ziemniaka zanim się sparzysz!

Rozłóż planszę na stole. Grę rozpoczyna najniższy z graczy, biorąc pluszowego ziemniaka do ręki. Osoba siedząca po jego prawej stronie wyciąga pierwszą kartę z talii i czyta na głos pytanie. Następnie energicznie kręci bączkiem lub uruchamia aplikację do odmierzania czasu dostępną do pobrania na smartfona. Ten, kto trzyma ziemniaka musi udzielić odpowiedzi na zadane pytanie. Po udzieleniu odpowiedzi jak najszybciej przekazujemy ziemniaka osobie po naszej lewej stronie (zgodnie z ruchem wskazówek zegara) i ona również musi udzielić odpowiedzi na to samo pytanie. Ziemniak tak długo krąży pomiędzy graczami, aż bączek odmierzający czas przestanie się kręcić lub aplikacja na telefonie pokaże stop. Wówczas osoba, która w tym momencie miała pluszowego ziemniaka w ręce, spada o jedno pole na planszy.

Pytania w tej wersji gry dostosowane zostały do zakresu zainteresowań młodszych dzieci tak, żeby odpowiedzi nie nastręczały im większych trudności. Jednocześnie są wspaniałą okazją do poszerzania zakresu pojęciowego i językowego.

Liczba graczy: od 2 do 8

Liczba elementów:27

Zawartość opakowania:

- plansza do gry - 1 szt.

- gorący ziemniak - 1 szt.

- karty pytań - 165 szt.

- pionki - 8 szt.

- bączek - 1 szt.

- instrukcja

Wymiary opakowania:24,5cm x 25,5cm x 6cmInstrukcja (PDF)

Czas dostawy 24
Objętość 3.75
Wysokość 0.00
Za duży na paczkomat NIE
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie